home

zakres usług

galeria

dojazd

o nas

kontakt

 

Holowanie samochodów osobowych Warszawa - Autoholowanie

Wypadek czy kolizja mogą się przytrafić każdemu kierowcy, a sytuacje tego rodzaju mogą oznaczać poważniejsze uszkodzenie pojazdu czy problem z jego uruchomieniem. W większości przypadków konieczne jest przetransportowanie auta, do czego potrzebne będzie holowanie samochodu. Warszawa to miasto, na którego terenie wykonujemy tego rodzaju usługi. Działamy też w okolicy oraz na terenie innych części Polski, a w przypadku poważniejszych sytuacji - także za granicą. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Uszkodzenie samochodu nieraz sprawia, że nie jesteśmy w stanie dalej nim kierować lub mogłoby to być niebezpieczne. W takich sytuacjach skorzystanie z usługi holowania jest konieczne. Dysponujemy profesjonalnymi pojazdami - chodzi zarówno o lawetę, na której możemy umieścić auto, jak i mniejszy samochód wyposażony w hak i wciągarkę. W każdym przypadku jesteśmy w stanie dopasować się do konkretnej sytuacji. Dzięki mocnym silnikom naszych aut możemy pomóc także w przypadku wyciągania samochodu klienta z rowu. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Holowanie Warszawa, ale nie tylko

Zazwyczaj oferujemy autoholowanie w Warszawie, jednak działamy też w okolicach, a jeśli klient ma takie życzenie, to dojedziemy w dowolne miejsce w Polsce. Nieraz mieliśmy też okazję holować auta z zagranicy. Okazuje się, że w niektórych przypadkach taniej jest dowieźć i naprawić samochód w kraju, niż naprawiać go za granicą. Współpracujemy też czasem z osobami, które skupują auta poza obrębem naszego Państwa i potrzebują dla nich transportu. Laweta zawsze będzie najbezpieczniejszym rozwiązaniem w tym zakresie.

Holowanie samochodów osobowych Warszawa - 24h

Najczęściej wykonujemy holowanie samochodów osobowych. Warszawa to miasto, po którego ulicach porusza się masa aut, dlatego ryzyko kolizji jest spore. Jesteśmy przygotowani na różne ewentualności, a ponadto pracujemy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wiemy, że kierowca nigdy nie ma wpływu na czas powstania zdarzenia drogowego, dlatego tę samą jakość usług zapewniamy wszystkim potrzebującym, niezależnie od dnia czy jego pory.

Profesjonalne autoholowanie Warszawa

Dlaczego warto postawić na nasze autoholowanie? Warszawa to miasto wymagające pod kątem komunikacyjnym, dlatego mieliśmy pomagać w przypadku różnego rodzaju wypadków i kolizji oraz innych zdarzeń. Holowanie samochodu w Warszawie jest usługą profesjonalną i kompleksową, ponieważ zawsze dopasowujemy się do wymagań klientów.

Dlaczego jeszcze warto postawić na oferowane holowanie (Warszawa i okolice)? Działamy tak szybko, jak to możliwe. Jeżeli zależy klientowi zależy na czasie i zdarzenie miało miejsce w stolicy lub okolicach, warto zadzwonić do nas!

Autoholowanie w Warszawie jest również konkurencyjne pod względem ceny. Ponadto holowanie jest to niejedyna usługa, ponieważ drobne naprawy (np. wymianę koła) możemy wykonać na miejscu, co pozwoli zaoszczędzić dużo czasu. Zawsze kiedy potrzebne jest holowanie w Warszawie, jesteśmy na posterunku!

Modlińska 217d, 03-120 Warszawa

BIURO

pracujemy: 24h / 7 dni / 365 dni w roku

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz