home

zakres usług

galeria

dojazd

o nas

kontakt

 

Nasza firma już od lat z powodzeniem zajmuje się holowaniem różnego rodzaju pojazdów, także tych wielkogabarytowych, takich jak auta dostawcze. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem i akcesoriami, które usprawniają naszą pracę i czynią ją bezpieczną, jak również zaangażowaną, profesjonalną postawą, która sprawia, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Niezależnie od pory dnia czy nocy przeprowadzimy holowanie aut dostawczych w Warszawie, a także na terenie całego kraju i Europy.

Holowanie aut dostawczych Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak różne awarie i wypadki mogą się zdarzyć niespodziewanie na drodze. Z tego względu jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność – holujemy zarówno pojazdy nienaruszone, jak i uszkodzone, posiadamy kompletne wyposażenie oraz obszerną wiedzę. To wszystko pozwala nam działać w sposób bezpieczny, rzetelny i profesjonalny. Dbamy przy tym o każdy istotny szczegół, jednocześnie dokładając wszelkich starań, by holowanie aut dostawczych w Warszawie i nie tylko przebiegało sprawnie. Wiemy, że w przypadku awarii na drodze czas jest zazwyczaj na wagę złota. Jeśli zgłoszenie dotyczy holowania pojazdu znajdującego się na terenie Europy, również staramy się dotrzeć na miejsce w jak najkrótszym czasie. W znacznej większości przypadków takie rozwiązanie jest korzystniejsze cenowo niż naprawa samochodu za granicą.

Sprzęt, którym dysponujemy jest w pełni dostosowany do rodzaju holowanego pojazdu. Co więcej, regularnie go sprawdzamy, dzięki czemu mamy pewność, że nigdy nas nie zawiedzie w kluczowym momencie. Zarówno w przypadku naszego wyposażenia, jak i podejmowanych działań podczas holowania aut dostawczych w Warszawie stawiamy na najwyższą jakość. Przeprowadzamy je w sposób zgodny z wszelkimi normami i przepisami prawnymi.

Holowanie aut dostawczych, Warszawa – jak działamy?

Holowanie aut dostawczych w Warszawie to specyficzna usługa ze względu na nieprzewidywalność jej wystąpienia. W trosce o naszych klientów świadczymy ją całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy, że można na nas liczyć nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach. Wystarczy się z nami skontaktować, a przybędziemy na miejsce zdarzenia jak najszybciej będzie to możliwe. Pomoc drogowa, której udzielamy, jest kompleksowa. Przeprowadzamy nie tylko holowanie aut dostawczych w Warszawie, ale również wyciągamy je z rowów, co nierzadko zdarza się zwłaszcza w czasie zimy. Pomagamy także w przypadku drobnych awarii, takich jak brak paliwa, problemy z akumulatorem czy ogumieniem i tym podobnymi. Jeśli jest taka potrzeba, pojazd odholujemy prosto do warsztatu samochodowego lub we wskazane przez klienta miejsce.

Poprzez naszą ofertę chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom jak największej grupy klientów, dlatego usługa holowania aut dostawczych jest zarazem profesjonalna i niezwykle korzystna cenowo, nawet świadczona w godzinach nocnych. Jeśli potrzebna jest nasza pomoc, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na stronie internetowej, podany numer telefonu bądź adres e-mail.

Modlińska 217d, 03-120 Warszawa

BIURO

pracujemy: 24h / 7 dni / 365 dni w roku

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz